Firmast

ETTVÕTTEST

Privalon Autorent OÜ on Pärnu ettevõte, mille põhitegevusteks on auto- ja väikebussi rent. Oleme tegelenud autorendiga alates 1996. aastast ning pakume täna kvaliteetset teenust, omades autoparki, mis rahuldab nii tavakasutajat kui spetsiifilisemate vajadustega äriklienti.


AUTO- JA MINIBUSSI RENT PÄRNUS

Vajad usaldusväärset sõiduvahendit? Olgu tegemist lühiajalise rendiga, pikaaegse autopargi vajadusega või suurema grupisõiduga, meie professionaalne meeskond aitab Sul leida sobivaima sõiduki. Meie mudelivalikust leiad nii soodsaid väikeautosid, kompaktseid linnamaastureid, mugavaid sedaane kui ka avaraid minibusse.

VALI OMA SÕIDUK


ALATI VÄRSKED MUDELID JA PUHTAD AUTOD

Sõida alati stiilselt ja turvaliselt! Meie autoparki uuendatakse pidevalt, et pakkuda Sulle ainult kõige uuemaid ja kaasaegsemaid mudeleid.

Iga auto läbib enne rendile andmist põhjaliku puhastuse ja kontrolli, et tagada parim sõidukogemus. Meie sõidukid on varustatud kaasaegsete ohutus- ja mugavusvarustusega, et Sinu teekond oleks alati meeldiv ja probleemivaba.

VAATA MEIE AUTOPARKI


ÜLE 25 AASTA KOGEMUST

Privalonil on üle 25 aasta kogemust, mis annab meile teadmised ja oskused pakkuda parimat teenust.

Me teame, mida kliendid soovivad, ja oleme alati valmis pakkuma personaalset lähenemist, mis tagab Sinu rahulolu. Usalda oma transpordivajadused meie kogenud meeskonna hooleks ja naudi muretut sõitu!

VÕTA ÜHENDUST


Rainer Laaneväli
Telefon: +372 50 14 095
E-post: rainer@privalon.ee

Kirjuta meile :)

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega. Tutvu ka meie Privaatsuspoliitikaga.

OK